Profil

GeGesan GeGeler Süt Ürünleri Gıda Sanayi Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. Kemal Paşa Tatlısı ve Biga Peynir Tatlısı olmak üzere iki ana ürün kategorisinde farklı bir tat olmayı hedefleyerek fabrikasyon üretime 1985 yılında başlamıştır. 2002 yılında Çanakkale/Biga Organize Sanayi bölgesinde 8275 m² arsa üzerinde 5500 m² kapalı alana sahip modern ve ileri teknoloji ile donatılmış işletmemiz üretime açılmıştır. Biga Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ilk fabrika olmamızın haklı gururunu yaşamaktayız. Lezzetinden, ürün kalitesinden ve hijyenden taviz vermeden tüketicilerimize zamanında ve sorunsuz ürün tesliminde profesyonel hizmet devamlılığı sağlamak şirketimizin temel prensibi olmuştur.

Sofralarınıza GeGeler A.Ş. ürünlerini konuk ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla


VİZYONUMUZ:

Kemalpaşa ve Peynir Tatlısı üretiminde ilk akla gelen marka olmak için çalışıyor; sağlık, güven, lezzet kavramlarıyla özdeşleşmiş kalabilmeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ:

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, tüketici memnuniyetini ve insan sağlığını ön planda tutmayı temel amaç edinen kurumumuzun gelişen teknoloji ve değişen üretim şartlarına uyarak sürekli gelişimini sağlamayı görev azlederiz.